УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Конкурсні заявки на будівництво концесійної дороги Львів — Краковець подали дві компанії

Конкурсні заявки на будівництво концесійної дороги Львів — Краковець подали дві компанії

Сьогодні, 24 липня 2015 року, завершився термін подачі конкурсних заявок на будівництво першої консеційної автомобільної дороги в Україні –  Львів-Краковець. Свою зацікавленість у конкурсі висловили дві компанії. Перша заявка надійшла від українських представників компанії Консорціум «Концесійні Транспортні Магістралі», друга від французької – «BOUYGUES». 

Згідно з українським законодавством на розгляд поданих заявок Укравтодору надається 45 днів. За цей час спеціалісти перевірять спроможність компаній брати участь у конкурсі. Після цього їх запросять до Держагенства, щоб вони отримали конкурсну документацію для надання Укравтодору своїх фінансових та технічних пропозицій. 

«Оцінювання фінансових моделей, технічних пропозицій та опрацювання проекту концесійного договору відбуватиметься у супроводі експертів міжнародного рівня - компаній High Point Rendel та Jurimex», – зазначила начальник Відділу міжнародної співпраці та інвестицій Укравтодору Лілія Горбатюк. 

Наступне засідання Конкурсної комісії для прийняття рішення про допуск до участі у конкурсі відповідних претендентів та вручення їм конкурсної документації відбудеться вже за декілька тижнів. 

За вимогами норм українського законодавства концесійний конкурс триватиме ще 6 місяців, а будівництво магістралі – близько 4 років.

Ім’я переможця буде оприлюднене у січні 2016, після чого буде розпочато процес узгодження концесійного договору, його підписання, а також фінансове закриття, тобто залучення концесіонером коштів в необхідному обсязі у встановлений строк.

Нагадаємо, нова концесійна дорога проходитиме за напрямком Львів-Краковець, що сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Корчова-Краковець» із м. Львів, що розташовані на міжнародному коридорі TEМ-T III (Дрезден – Вроцлав – Львів – Київ), в об’їзд населених пунктів Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).

 

Прес-служба Укравтодору