Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Контроль якості ремонтних робіт на автодорозі Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ)

Контроль якості ремонтних робіт на автодорозі Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ)

04 липня  працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Миколаївській області разом з інспекторами відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби здійснили  інспекційний контроль  якості робіт з поточного дрібного ремонту та робіт з  ліквідації  ямковості дорожнього покриття на ділянках автодороги Н-24  Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), та території Вознесенського, та Новоодеського районів.

В ході перевірки проведено візуальний огляд відремонтованих ділянок та кернування верхнього шару  асфальтобетону для подальших досліджень зразків в лабораторних умовах.

У разі виявлення невідповідності технологічним вимогам якості проведених ремонтних робіт або використаних матеріалів, підрядник зобов’язаний усунути недоліки за власний кошт відповідно до гарантійних термінів.

Наголошуємо, забезпечення належної якості ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення є одним з пріоритетних завдань Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Прес-служба САД у Миколаївській області