Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Контроль якості виконаних робіт на автодорозі Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка"

Контроль якості виконаних робіт на автодорозі Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка"

18 жовтня 2018 року працівники ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» за участю інспекторів Служби автомобільних доріг у Миколаївській області провели інспекційний контроль якості робіт з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги загального користування державного значення Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка".

В ході перевірки здійснено вимірювання поперечного нахилу і геометричних параметрів дорожнього покриття, та проведено кернування вирівнюючого  шару з асфальтобетонної суміші.

Відібрані зразки направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» у місті Києві для проведення відповідних випробувань.

Результати та висновки лабораторних випробувань будуть надані Службі автомобільних доріг у Миколаївській області для подальшого використання у процесі здійснення контролю якості виконання робіт з поточного середнього ремонту.

 

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області вживає всіх необхідних заходів для контролю якості виконання робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області