Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Крадіжки на автодорогах загального користування державного значення Миколаївської області

Крадіжки на автодорогах загального користування державного значення Миколаївської області

На автодорогах загального користування у Миколаївській області  щороку трапляються випадки незаконного втручання в діяльність дорожнього господарства у вигляді крадіжок або пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху, лінійних та інших споруд.  Такі діяння призводять до виникнення аварійних ситуацій на автодорогах і часто є причиною людських жертв.

Слід зазначити, що скоєння таких злочинів не може бути не поміченим учасниками дорожнього руху. Обурює  байдужість та безвідповідальність тих, хто стає свідками таких злодіянь та замовчує ці події.

 І все ж таки трапляються випадки проявлення небайдужості громадянами, які стали свідками скоєння злочину і повідомили про це, за що Служба автомобільних доріг у Миколаївській області висловлює свою вдячність.

Так 23 травня правоохоронці не допустили крадіжку металевої конструкції дорожнього огородження, призначеної для підвищення безпеки при русі автотранспорту вздовж автодороги Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 202+570 – км 219+660.

Того ж дня  на іншій ділянці автодороги Н-11 км 235+600 – км 236+900 інспекторами САД було встановлено факт крадіжки елементів бар’єрного огородження, про що повідомлено правоохоронні органи.

Вищевказані дії містять ознаки правопорушень, склад яких визначено в ст. 185 «Крадіжка» ККУ та ст. 277 «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» ККУ.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області в черговий раз звертається до всіх свідомих громадян з проханням бережно ставитися до державного майна та дорожнього обладнання, адже від наявності знаків чи бар'єрного огородження залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя. Тому якщо ви стали свідками скоєння актів вандалізму невідкладно повідомляйте про це підрозділи нацполіції за телефоном 102 та відповідальному черговому ДП «Миколаївський облавтодор» за телефонами : +38(067)512 65 41 або (0512) 56 41 16  - цілодобово!

Прес-служба САД у Миколаївській області

 

.