Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація ямковості на ділянках автодороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у межах міста Миколаєва

Ліквідація ямковості на ділянках автодороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у межах міста Миколаєва

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області тривають роботи з ліквідації ямковості дорожнього одягу в межах міста Миколаєва на ділянках автодороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

З початку червня підрядною організацією вже ліквідовано 2626 м2 ямковості дорожнього покриття  пневмо - струменевим методом і роботи продовжуються.

Для довідки: Пневмо-струменевий метод  - це  ефективний спосіб ліквідації  ямковості  дорожнього одягу. Одна спеціалізована машина поєднує кілька операцій, що значно спрощує технологічний процес. На місці укладання виконуються роботи: з очистки вибоїн та тріщин приготування та змішування бітумних емульсій із щебенем, заповнення вибоїн та тріщин стисненим повітрям, ущільнення щебеню , змішаного з емульсією, без додаткових ущільнюючих машин.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально пильними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, неухильно дотримуватися допустимих швидкісних режимів та Правил дорожнього руху.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області