Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » На автодорогах Миколаївщини працює снігоприбиральна техніка

На автодорогах Миколаївщини працює снігоприбиральна техніка

За минулу добу на автодорогах загального користування державного значення Миколаївської області для забезпечення безперебійного проїзду в цілодобовому режиму працювало 100 одиниць важкої снігоприбиральної техніки. Для обробітку протиожеледними сумішами покриття автодоріг було використано128 тон піщано-сольової суміші.

Дорожні служби продовжують працювати.

Проїзд всіма автомобільними дорогами держаного значення ЗАБЕЗПЕЧЕНО. Обмеження руху ВІДСУТНІ.

За повідомленнями Українського гідрометеорологічного центру 2-3 березня на території Миколаївської області можливі ускладнення погодних умов у вигляді сильного снігу, мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця та сніговий накат, різкі коливання температури повітря від 15-20 °С морозу до 2 °С тепла.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає всіх учасників дорожнього руху утриматись від поїздок на час вирування негоди. Можливі обмеження та перекриття руху на автодорогах області.

Також нагадуємо, при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел.:

(0512) 56-41-16

(067) 512-65-41

(068)886-88-00

Прес-служба САД у Миколаївській області