Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи із комплексу зимового утримання доріг загального користування державного значення у Миколаївській області

Продовжуються роботи із комплексу зимового утримання доріг загального користування державного значення у Миколаївській області

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області інформує, що проїзд дорогами загального користування державного значення  ЗАБЕЗПЕЧЕНО. Продовжуються роботи із зимового  утримання автодоріг. У період з 29.01.2018р. по 01.02.2018р. дорожники виконали такі види робіт: 

- Аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття;   

- Очистка водовідвідних лотків, відведення води з узбіч для уникнення руйнівного впливу на дорожнє покриття ;

- Посипка автодоріг протиожеледними матеріалами (використано 101 т.піщано-сольової суміші);

- Очистка від льоду узбіч, автопавільйонів, зупинкових майданчиків.

Підрядними організаціями розпочато аварійний ямковий ремонт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Миколаївської  області.  Такий ремонт - вимушений тимчасовий захід, необхідний для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування під дією природних факторів, та створення безпечних умов руху автомобільного транспорту.

 Станом на 01.02.2018р. ліквідовано понад 1682 кв.м аварійно-небезпечних ям та вибоїн. Під час ремонтних робіт використовується  холодна асфальтобетонна суміш.

 Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху , швидкісних режимів та тримати дистанцію, особливо в місцях проведення ремонтних робіт.

 Прес-служба САД у Миколаївській області