Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автодорозі Н-11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Ремонтні роботи на автодорозі Н-11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Тривають роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автодороги загального користування державного значення Н -11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг).

Підрядна організація ТОВ «ШБ» Альтком»  продовжує роботи з влаштування нижнього шару дорожнього одягу (вирівнюючого шару асфальтобетону) на ділянці км 237+000 – км 244+125 (між селами Добра Воля та Новополтавка). На вказаній ділянці влаштовано 2,1 км вирівнюючого шару асфальтобетону.

Також, підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой», виконуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на ділянці дороги    км 202+570 – км 219+660 (між с. Казанка та м. Новий Буг).

Інспектори Служби автомобільних доріг разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва САД здійснють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області