Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах Миколаївської області

Тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах Миколаївської області

Дорожники Миколаївщини, максимально використовуючи сприятливі погодні умови, працювали  на дорогах загального користування державного значення області і впродовж вихідних.

У період з 07 по 10 лютого підрядні підприємства, на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, виконували роботи з ліквідації аварійної ямковості на ділянках автомобільних доріг  Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ) та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

Наголошуємо, що  аварійний  ямковий ремонт  взимку це вимушений захід необхідний для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування та створення безпечних умов для руху автомобільного транспорту.

За вказаний період дорожниками було ліквідовано 1656 кв. м. аварійної ямковості.

Крім того, на ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) від смт Казанка до межі з Дніпропетровською областю підрядниками продовжуються  роботи по забезпеченню безаварійного  проїзду з використанням щебеневих сумішей.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області