Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки на автодорогах Миколаївщини

Тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки на автодорогах Миколаївщини

З 19 вересня, за технічним завданням Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, розпочато роботи з нанесення дорожньої розмітки на автомобільних дорогах з найбільшою інтенсивністю руху, а саме М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ).

У зв’язку з обмеженим фінансуванням дорожньої галузі області та для забезпечення безпеки на автодорогах Миколаївщини, в першу чергу роботи з нанесення розмітки проводяться в межах населених пунктів, на ділянках автодоріг з недостатньою видимістю, перехрестях з перехідно-швидкісними смугами, зупинках громадського транспорту.

На ділянках проведення робіт з нанесення дорожньої розмітки працюють інспектори САД, які здійснюють контроль за якістю виконання робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху та швидкісних режимів, слідкувати за дорожніми знаками.

Прес-служба САД у Миколаївській області