УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор провів семінар для юристів та уповноважених з антикорупційної роботи

Укравтодор провів семінар для юристів та уповноважених з антикорупційної роботи

Днями в Ужгороді відбувся семінар на тему: «Юридичні досягнення у сфері дорожнього господарства. Антикорупційні напрацювання».

В семінарі, що відбувся на Закарпатті, брали участь провідні юристи з усіх областей України. Доповідачі на заході ділилися з колегами юридичною практикою та напрацюваннями на ниві захисту в судах  інтересів замовників дорожніх робіт. Юридичним супроводом договорів та документів.

Зокрема юристи ділилися досвідом захисту замовника у разі настання гарантійного випадку вже по завершенні дорожніх робіт, а це в першу чергу захист інтересів Держави та кожного українця в судових засіданнях від імені САД.

Окремо розглядалися питання щодо подолання та унеможливлення  корупційних проявів у Службах доріг.  Розглядалися конкретні кроки для повного виконання антикорупційної програми Укравтодору.

На завершення семінару керівниками юридичних підрозділів Укравтодору було вручено подяки за сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди «Дня Юриста» кращим правникам САД в областях.