УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор проводить ремонт на одному зі стратегічних напрямків - Н-08 Запоріжжя – Маріуполь у Запорізькій області

Укравтодор проводить ремонт на одному зі стратегічних напрямків - Н-08 Запоріжжя – Маріуполь у Запорізькій області

Цього року – відповідно до маршрутного принципу у межах затвердженого фінансування – Укравтодор проводить ремонт Н-08 у Запорізькій та Донецькій областях.

В Запорізькій області на трьох ділянках за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, роботи з відновлення дорожнього покриття завершуються. Зокрема, від м. Оріхів в напрямку м. Запоріжжя, від м. Оріхів до межі Пологівського району та від межі Донецької області до с. Розівка.

Наразі роботи з поточного середнього ремонту продовжуються в Пологівському районі. Зокрема, здійснюється влаштування щебенево-мастичного асфальтобетону (ЩМА-20) на ділянці автодороги Н-08.

У поточному році заплановано завершити роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20) на ділянці автодороги Н-08, в Пологівському та Більмацькому районах.

Нагадаємо, ремонт траси Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь проводиться у межах реалізації Програми розвитку доріг 2018-2022. В загальній мережі автомобільних вона посідає важливе значення, адже забезпечує транспортні зв’язки з південно-східними районами області та Донецькою областю. Водночас, дорога Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь — один з основних стратегічних напрямків, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

Ремонт Н-08 Укравтодор розпочав 2016 року у межах фінансування з державного бюджету. На сьогодні у Запорізькій області повністю завершено його відновлення від Запоріжжя до межі із Дніпропетровською областю. Зараз ремонт проводиться на ділянці від Запоріжжя до Маріуполя. На деяких ділянках останні ремонти проводилися наприкінці 80-х років минулого століття.

Цього року фінансуємо цей проект за рахунок окремої бюджетної програми та загального фонду в сумі 1,2 млрд гривень – 600 млн – у Запорізькій області, 600 млн – у Донецькій, де проводиться капітальний ремонт.

За умови додаткового фінансування на дорогу Н-08 роботи у межах Запорізької та Донецької областей можуть бути завершені вже цього року.