Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Завершення виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 231 – км 237

Завершення виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 231 – км 237

Підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» 27 листопада 2017 року завершено встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження, виконано нанесення дорожньої розмітки на ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 231 – км 237.

На сьогоднішній день 6 км автодороги готові до вводу в експлуатацію.

Нагадаємо, що роботи з поточного середнього ремонту було розпочато у липні 2017 року. В ході ремонту поетапно було виконано наступні роботи:

- додавання та профілювання щебеневої суміші,

- регенерація існуючого дорожнього одягу,

- влаштування вирівнюю чого шару з асфальтобетону тип А,

- влаштування верхнього шару покриття Н=50 мм з ЩМА-20,

- влаштування узбіч та досипання щебеневої суміші,

- встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження,

- нанесення дорожньої розмітки.

На кожному етапі виконання ремонтних робіт постійний контроль за якістю робіт та матеріалів здійснювали – провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій, сертифікована лабораторія з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг, лабораторія дорожнього контролю якості Укравтодору та громадськість Новобузького району.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області