Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Завершено влаштування верхнього шару дорожнього пориття на ділянці автодороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку «Чорноморка»

Завершено влаштування верхнього шару дорожнього пориття на ділянці автодороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку «Чорноморка»

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області тривають роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги  Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка", км 49+700 – км 53+700, (між селами Дмитрівка та Яселка) .

Дорожники вже завершили роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття на вказаній ділянці та продовжують роботи з влаштування узбіччя.

Інспектори Служби автомобільних доріг разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва САД здійснюють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо  в місцях проведення дорожніх робіт.
 

Прес-служба САД у Миколаївській області