Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ЗВЕРНЕННЯ ДО УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

ЗВЕРНЕННЯ ДО УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Зважаючи на складні погодні умову та ситуацію, що внаслідок цього склалася на дорогах Миколаївщини, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області попереджає про можливість тимчасового обмеження руху на дорогах загального користування 21-22 квітня, про що буде проінформовано додатково, та закликає учасників дорожнього руху по можливості утримуватися від поїздок найближчої доби, особливо на далекі відстані.

В свою чергу, дорожні служби області продовжують ліквідовувати наслідки негоди на автодорогах області. 

За прогнозами гідрометеорологічного центру з 22 квітня ситуація з погодою стабілізується і негативні природні явища підуть на спад.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, зберігати безпечну дистанцію, утримуватися від ризикованих маневрувань та обов’язково перевірити технічний стан транспортного засобу! У разі, якщо стихія таки застала у дорозі, перечекайте в місцях відстою автотранспорту та на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.).

 

 

Прес-служба САД у Миколаївській області