УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Чернігівщина: розпочали оновлення маршруту Новий Биків - Монастирище

Чернігівщина: розпочали оновлення маршруту Новий Биків - Монастирище

Старт дорожніх робіт на 45-ти кілометровій ділянці дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків – Ічня від с. Новий Биків до с. Монастирище.

Наразі розпочаті роботи з регенерації основи дороги на межі Ніжинського та Бобровицького районів. У рамках ремонту планується посилити основу, влаштувати два шари асфальтобетону (вирівнюючий та верхній), укріпити узбіччя, облаштувати сучасними засобами організації безпеки дорожнього руху.

Відрізок сполучає дві дороги державного значення: Н-07 Київ – Суми – Юнаківка та Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин.

Підрядні організації: ТОВ «ДС Пром Груп» та «Azvirt» LLC

Дорога була збудована понад 50 років тому, з тих пір ремонтується уперше. Сітки тріщин, ямковість, деформації, суцільна руйнація покриття – це те, що тривалий час бачив кожен, хто їхав цією дорогою.

Дорога з'єднує об'єкти національного і культурного надбання природно-заповідного фонду, в тому числі з Ічнянським Національним парком. Це соціально важливий маршрут для місцевих жителів, адже це дорога для шкільних автобусів та маршрут екстреної медичної допомоги.

У межах програми президента України «Велике будівництво» у Чернігівській області у 2020 році ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.