УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Укравтодору Олег Федоренко взяв участь у відкритті Міжнародного форуму «АВТОДОРЕКСПО 2019»

Керівник Укравтодору Олег Федоренко взяв участь у відкритті Міжнародного форуму «АВТОДОРЕКСПО 2019»

У відкритті форуму взяли участь: заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко, директор ДП «ДержорНДІ» Артем Безуглий та ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.

17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019» розпочав свою роботу 6 листопада у Києві.

Впродовж трьох днів на головній виставковій події  дорожньої галузі спеціалісти  та науковці з 8 країн світу матимуть змогу обмінятись досвідом та презентувати новітні технології у будівництві, ремонті та експлуатації доріг.

- Це чудова нагода ознайомитись з технологічними новинками з усього світу,- сказав, відкриваючи форум, т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко. - Форум став унікальним  професійним комунікативним майданчиком для обговорення  актуальних питань та платформою для подальшої співпраці, - додав  він.

Наразі Президентом та Урядом України перед Укравтодором та обласними державними адміністраціями поставлені масштабні завдання з розбудови та відновлення інфраструктури. В наступному році передбачено рекордні 73 млрд грн на фінансування дорожньо-будівельних робіт, що значно більше, ніж в попередні роки. 

Також очільник Укравтодору підкреслив, що завдяки фундаментальним реформам, які відбулись в  останні роки,  галузь почала активно розвиватись - і це не тільки відновлення існуючої мережі автодоріг, а й  нове будівництво та  реконструкція.

Державний дорожній фонд, який запрацював з 2018 року акумулює кошти, які адресно спрямовуються на утримання та ремонт доріг.  Він передбачає гарантоване фінансування, що в свою  чергу дає позитивний сигнал  для бізнесу.  Приватні компанії з усього світу виявляють все більшу зацікавленість у  співпраці в дорожньому господарстві України.  

Завдяки прогнозованому фінансуванню,  ми можемо планувати ремонтно-будівельні роботи на дорогах державного значення на роки вперед. Це  сприятиме створенню розвиненої мережі якісних автомобільних доріг, які відповідатимуть сучасним критеріям комфорту і безпеки. А для країни відновлення доріг - в першу чергу – це безпека та нові можливості для економічного зростання.

Довідково: 17 й Міжнародний форум "АВТОДОРЕКСПО" працює з 6 по 8 листопада у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" в Києві. На ньому представлена велика експозиція спецтехніки,  асфальтобетонні заводи, машини для нанесення дорожньої розмітки, дорожні огорожі, засоби безпеки руху, армуючі матеріали та будівельна хімія, лабораторне обладнання і технології контролю якості покриття, дорожні і сигнальні знаки і багато іншого.