УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівництво Укравтодору провело зустріч із громадськістю щодо запуску громадської ради

Керівництво Укравтодору провело зустріч із громадськістю щодо запуску громадської ради

12 травня 2020 року в Укравтодорі відбулася зустріч Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова із представниками Громадської Ради, яка була обрана ще в листопаді 2018 року та не була затверджена рішенням попереднього керівництва Укравтодору.

«Наша команда налаштована на конструктивну роботу з громадськістю. Завдяки роботі активістів із різних галузей ми маємо можливість швидше виявляти вузькі місця нашої роботи, та шукати спільні шляхи для її вдосконалення» – зазначив Олександр Кубраков. За пропозицією Голови Укравтодору робота Громадської ради буде організована по профільним комітетах.

Серед ключових тем, які потребують спілного опрацювання Укравтодору з громадськістю – контроль якості та незалежний технічний нагляд, розробка типових договорів з підрядниками, з питань безпеки руху та розвитку придорожньої інфраструктури.

«У поточному складі Громадської ради представлені організації, які є користувачами доріг і ті, які забезпечують їх належне функціонування. У 2020 році галузь має багато викликів –  спільними зусиллями держава та громадськість працюватимуть на результат» – підкреслила Світлана Рева, головуюча установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Укравтодорі.

Відповідно до процедури, Укравтодор затвердить склад Громадської ради після публікації протоколу на сайті.