УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Олександр Кубраков, Голова Укравтодору про оновлення доріг до КПП та хід Великого будівництва на Волині

Олександр Кубраков, Голова Укравтодору про оновлення доріг до КПП та хід Великого будівництва на Волині

Олександр Кубраков, Голова Укравтодору про оновлення доріг до КПП та хід Великого будівництва на Волині:

«Один з пріоритетів Укравтодору на 2021 рік – оновлення доріг до пропускних пунктів України. Це сприятиме росту експорту, транзиту, туризму.

Сьогодні разом із Президентом Володимиром Зеленським на Волині відвідали одну з таких доріг – М-07 Київ ‒ Ковель ‒ Ягодин (на Люблін). Оновлення траси здійснюється в межах Національної програми «Велике будівництво».

Траса веде до одного з найбільших в Україні пунктів пропуску на кордоні – «Ягодин», тому її ще називають «Варшавська траса». У цьому році в напрямку «Ягодина» була проведена реконструкція та розширення ділянки дорожнього полотна до першої категорії. У планах – щоб М-07, вся після Ковеля й до кордону, була першої категорії.

Розширення до першої категорії проводилося також на трасі Н-22 Київ – Рівне.

Крім того, повністю завершений обхід міста Луцька – ділянки дороги М-19, яка є одним з ключових об’єктів «Великого будівництва» у Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях. У Волинській області на М-19 в цьому році вже відремонтували три штучні споруди – мости в селах Козин і Княгининок та шляхопровід у с.Прилуцьке.

Цьогоріч тут оновлюють не тільки міжнародні, національні та регіональні дороги, а й 67 км територіальних доріг. На 2021 рік залишилися територіальні автошляхи, зокрема дорога, що веде до Шацьких озер. Її також починають відновлювати в цьому році, а завершити планують у наступному.

Всього на Волині у цьому році оновлюємо 156 км доріг державного значення, з них майже 100 – мають верхній шар».