УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Завершили першу смугу на мості через річку Айдар – верхній шар асфальту влаштували на лівій проїзній частині

Завершили першу смугу на мості через річку Айдар – верхній шар асфальту влаштували на лівій проїзній частині

У рамках програми «Велике Будівництво» у Луганській області відбудовуємо міст у смт.Новоайдар. Мостобудівники закінчили ліву проїзну частину – влаштували два шари асфальтобетону – нижній вирівнюючий завтовшки 6 см та верхній – 5 сантиметрів. А також встановили компенсатори та поручні системи огороджень.

Почалися роботи на правій проїзній смузі, робітники працюють без вихідних у дві зміни. Перед укладанням асфальтобетону, провели роботи з укладання гідроізоляції з використанням спеціального покриття «Техноніколь».

Одночасно виконуємо роботи на суходолі, знизу мосту, а саме:

  • очищення опор;
  • обробка оголених ділянок;
  • штукатурні роботи.

У листопаді мають бути завершені основні роботи та організований безперешкодний проїзд. До кінця року – влаштування освітлення мосту, встановлення огородження та дорожніх знаків та введення в експлуатацію.

Підрядна організація: ТОВ «Мостстройком. Технічний нагляд здійснює ТОВ «Ежіс Україна» (Франція). 

Міст через річку Айдар розташований на км 42+533 дороги державного значення Т-13 - 06 Сєвєродонецьк – Новоайдар. Довжина мосту – 198 метрів, плюс дві перехідні плити у кожну сторону по 6 метрів. Загальна довжина мосту – 210 метрів, всього шість прольотів по 33 метри.